Branża ceramiczna, mimo że opiera się na tradycyjnych materiałach, ewoluuje dzięki postępowi technologicznemu. Innowacje zmieniają jej oblicze, pozwalając na tworzenie coraz bardziej imponujących i realistycznych rozwiązań. Swoje najnowsze projekty, wykonane w nowej technologii Grupa Tubądzin zaprezentowała podczas targów Cersaie w Bolonii.
Grupa Tubądzin zaskoczyła swoich gości nową technologią produkcji płytek. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, przenosi nas w trójwymiarowy świat. Precyzyjnie nakładane grube warstwy materiału ceramicznego, idealnie dopasowane do projektu graficznego, tworzą wrażenie trójwymiarowych struktur. Efekt jest niecodzienny -powierzchnie płytek wykonane tą technologią perfekcyjnie odwzorowują szlachetność antycznego marmuru, surowość skał czy chropowatość kamieni. Realistyczny efekt naturalnych struktur potrafi złudzić oko i dłoń. Dotykając płytek można wyczuć warstwy, żyły i spękania, co nadaje im niezrównaną wartość sensoryczną. Każdy detal projektu jest starannie wykończony. Autentyczność wrażeń, w parze z wyjątkowym designem, sprawiają, że płytki Tubądzin z nowych kolekcji intrygują zmysły.
Nowatorskie płytki powstają na najnowszej linii produkcyjnej Grupy Tubądzin, która została uruchomiona w 2023 r. Umożliwia ona nie tylko produkcję gresów w jeszcze większym formacie 120 cm x 275 cm, ale też pozwala na wysublimowane zdobienia płytek. Gresy mogą mieć np. zdobienia w masie albo przestrzenne wzory uzyskiwane dzięki nakładaniu kilku warstw szkliwa.
Targi Cersaie to międzynarodowa wystawa ceramicznych płytek i wyposażenia łazienek, która przyciąga uwagę specjalistów z całego świata. To tutaj prezentowane są największe nowinki technologiczne, które kształtują przyszłość branży. Jedną z wyjątkowych marek, która wyróżnia się na tych targach, jest Grupa Tubądzin, znana ze swojej innowacyjności i zaawansowanych technologii.
Link do strony artykułu: https://wycieczki.wirtualnemedia.pl/centrum-prasowe/artykul/poczuj-design-nowa-technologia-produkcji-plyt-od-grupy-tubadzin-pozwala-odtworzyc-naturalne-struktury-skal